Wygraj Wojnę Starka

Wojna StarkaOstatnio mocno skurczyły mi się zasoby czasu i choć mam kilka rozpoczętych notek, to nijak nie mogę ich dokończyć. Jednak przeglądając dziś czeluście internetu i zastanawiając się dlaczego sporo osób wchodzi na bloga szukając informacji o Wojnie Starka, znalazłem odpowiedź na ten dylemat. Po pierwsze, jak pisałem w grudniu zeszłego roku, Fabryka Słów wydała teraz w lutym pierwszy tom trylogii Hemry’ego (podpisując go pseudonimem Jack Campbell). Po drugie w internecie pojawiły się konkursy (a na pewno jeden) w których można wygrać ową książkę.

Więc nie przeciągając dłużej, na stronie Konflikty Zbrojne jest szansa wygrania jednego z trzech egzemplarzy Wojny Starka. Wystarczy odpowiedzieć na trzy bardzo proste pytania (gdyby ktoś miał problem z nimi, to przy okazji notki o Trylogii można znaleźć wszystko co trzeba wiedzieć). Konkurs trwa od 7 do 21 lutego.

Przy okazji, jak można przeczytać na blogu tłumacza Hemry’ego, Roberta J. Szmidta, oddał on do wydawnictwa tłumaczenie siódmego tomu Zaginionej FlotyBeyond the Frontier: Dreadnaught (choć tak po prawdzie to pierwszy tom pierwszego spinoffu Zaginionej Floty). Kontynuacji przygód legendarnego Black Jacka, tym razem już jako admirała, sprawdzającego jacy to obcy znajdują się za terenem kontrolowanym przez Syndykat i jak bardzo zagrażają ludziom. Tymczasem kolejne tomy w oryginale ukażą sie jeszcze w tym roku, Beyond the Frontier: Invincible już pierwszego maja, a The Lost Stars: Tarnished Knight (pierwszy tom drugiego spinoffu) ma trafić do księgarni na początku października.

7 myśli nt. „Wygraj Wojnę Starka”

 1. Hej. Słyszałeś o nowej książce Wolffa pt Odległe rubieże? Temat powinien Cię zainteresować bo zahacza o alternatywna historię 2 wojny światowej.

  1. Nie, do teraz nie słyszałem, ale opis brzmi obiecująco. Ciekawe czy alternatywna historia IIWŚ u Wolffa to wpływ sukcesu Ciszewskiego? Z książką postaram się zapoznać przed premierą 3 tomu Niszczyciela (która ma być na dniach, jak jej ponownie nie opóźnią).

   Także dziękuję za informacje.

  2. Mózg, Kryptonim Burza jest już przede mną. Pora sprawdzić co i jak. Ale już mogę powiedzieć, że okładkę WarBook wykonał lepiej niż w poprzednich książkach. ;)

  1. Widzę, że to drugi tom… z czego w PL jak zwykle dwa tomy tylko wydali (chyba) a jest ich sporo. Opis przypomina mi nieco Planetę śmierci, Harrisona, tam też wszystko chciało ich zabić… Myślę, że na razie trafi to na sam koniec kolejki (może awansuje, jeśli okaże się, że w PL postanowią wydać całość, choćby i w ebookach. ;)

  1. Dobre pytanie. Choć to dzięki Warbook mamy Ciszewskiego… z pewnością spróbuję się z czasem z tym zapoznać, ale tylko ten czas znaleźć…

   Za to skończyłem najnowszą książkę Wolffa. I (tak krótko, co by sobie wpisu na bloga nie kraść ;)) ma w sobie to czego brakuje Ciszewskiemu czy nawet Birminghamowi, ale z kolei brakuje mu tego co mają w sobie tamci dwa.

Dodaj komentarz